МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СПОРТУ НА БЛАГО МИРУ ТА РОЗВИТКУ

3 квітня 2019 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти зі студентами 3 курсу відбулася виховна година на тему «Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку», яку провела викладач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Трофаїла Наталія Дмитрівна.

Спорт на благо миру та розвитку – ключове формулювання цієї міжнародної події, яке підкреслює важливість і необхідність цього виду загальнолюдської діяльності для всіх нас, для суспільства, держави. Здоровий спосіб життя, фізична і інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя.

Спорт, не зважаючи на максимальний накал зусиль і емоцій, однозначно є абсолютно мирною і корисною діяльністю, яка об’єднує нації та народи навколо єдиної спільної мети – здорове майбутнє суспільства.