Практична підготовка

ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ 311 ГРУПИ ТРЕТЬОГО РОКУ НАВЧАННЯ (ДЕННА ФОРМА)

7 травня 2024 року в режимі онлайн відбулася підсумкова конференція за результатами проходження виробничої педагогічної практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 3 курсу 311 групи спеціальності 012 Дошкільна освіта денної форми навчання.

Модератором конференції була керівник практики кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Залізняк Алла Миколаївна.
              Учасники заходу поділилися яскравими враженнями щодо спілкування із дошкільниками, розповіли про заняття, які відвідали й проводили самі. Особливий наголос було зроблено на професійному досвіді, який отримали майбутні педагоги. Під час захисту виробничої педагогічної практики студенти обговорювали різні курйози, ділилися досвідом, враженнями, одержаними під час означеної практики. Практиканти зазначили, що в процесі даної практики змогли зрозуміти, що зробили правильний вибір майбутньої професії.

Присутні на підсумковій конференції здобувачі вищої освіти 3 курсу активно приймали участь у даному заході.