ОЗНАЙОМЛЕННЯМ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ З НОРМАТИВНОЮ БАЗОЮ ЗВО ЩОДО ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

27.11.2023 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулася планова зустріч із здобувачами вищої освіти з питання ознайомлення їх із нормативною базою ЗВО щодо цивільного захисту в умовах надзвичайних ситуацій.

Студенти переглянули презентацію та ознайомились із основними документами ЗВО щодо цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  в умовах надзвичайних ситуацій.

Заступник декана з цивільного захисту по факультету к.пед.н., доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Кравчук Н.П. акцентувала увагу на тому, що робота з цивільного захисту в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проводиться відповідно до плану основних заходів Міністерства освіти і науки України.

Відтак, відповідальні особи в університеті проходять навчання і підготовку до дій в умовах можливих надзвичайних ситуацій різного характеру. Свою діяльність університет завжди координує з відділом ЦЗ та оборонно-мобілізаційної роботи Уманської міської ради.

Спланована та узгоджена робота університету щодо цивільного захисту сприяє оперативному запобіганню і реагуванню на надзвичайні ситуації різного характеру та є гарантією захисту учасників освітнього процесу, збереження їхнього здоров’я та життя.

Бережіть себе та своїх рідних! Реагуйте на сирени тривог та вчасно спускайтесь до сховища!