«НЕ ТАКИЙ СТРАШНИЙ ГЕНДЕР, ЯК ЙОГО МАЛЮЮТЬ»

14 лютого, у День Святого Валентина, студенти-другокурсники спеціальності 012 Дошкільна освіта під час практичного заняття із дисципліни «Основи теорії гендерного виховання» (викладач – кандидат педагогічних наук, доцент О.Г. Бутенко) шукали відповіді на актуальні питання, що виникають у житті чи не кожної молодої людини: гендерна самопрезентація, пошук власної моделі поведінки у відносинах із протилежною статтю, насильство проти жінок та гендерна дискримінація, розподіл домашніх обов’язків між подружжям, ставлення до секс-меншин тощо).

Заняття пройшло у цікавій невимушеній атмосфері з активним використанням інтерактивних методів навчання (рольові ігри, дебати, ігрове проектування тощо), що сприяло кращому розумінню студентами піднятої проблематики.