МАЙСТЕР-КЛАС ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА – наймолодше свято України, яке відзначається щорічно 14 лютого. Традиція відзначати день закоханих на Україні встановилася з початку 90-х років минулого століття, але масово це свято відзначається ще з 13 століття в Західній Європі.

Свято усіх закоханих завоювало величезну популярність серед закоханих різного віку, національностей, віросповідання в усьому світі.

Закохані в цей день дарують один одному подарунки, обмінюються валентинками.

З нагоди цього свята студенти 1-2 курсів факультету дошкільної та спеціальної освіти провели майстер-клас з виготовлення валентинок та різноманітних прикрас на День Святого Валентина.

Студенти творчо підійшли до цього завдання та із задоволенням зробили витвори  мистецтва.