Настановча конференція з виробничої педагогічної практики для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр» спеціальності 016 Спеціальна освіта (514 група заочної форми навчання)

23.03.2023 року відбулася настановча онлайн-конференція щодо проходження виробничої педагогічної практики для здобувачів вищої освіти 514 групи спеціальності 016 Спеціальна освіта заочної форми навчання (керівник практики професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти І. А. Малишевська). Термін проходження виробничої педагогічної практики  з 03.04.2023 – по 26.05.2023 р.р.. на базі інклюзивно-ресурсного центру.

Метою виробничої практики є: підготовка висококваліфікованих фахівців до психолого-педагогічної, управлінської та науково-дослідницької діяльності у галузі інклюзивної освіти; поглиблення та закріплення теоретичних знань, отриманих здобувачами вищої освіти у процесі вивчення теоретичних дисциплін; набуття досвіду практичної роботи на посаді фахівця (консультанта) інклюзивно-ресурсного центру; розвиток професійної самосвідомості та самовизначення здобувачів вищої освіти.

У ході конференції керівник практики професор Малишевська І. А. окреслила мету та завдання практики, фахові компетентності якими повиннні оволодіти магістри-практиканти. Ірина Малишевська ознайомила здобувачів вищої освіти із змістовими модулями виробничої педагогічної практики, які передбачають освітню, виховну, методичну та дослідницьку діяльність; індивідуальними завданнями практики, які включають: складання індивідуального плану проходження практики, розробку та проведення корекційно-розвиткових занять з дітьми з особливими освітніми потребами, роботу з батьками дітей з особливими освітніми потребами в умовах воєнного стану, розробку діагностичних, дидактичних, наочно-методичних матеріалів, звітну документацію практики.

Модератор конференції – Ірина Малишевська.