НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ НА ПРАКТИКУ

23 жовтня 2019 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулася настановча конференція для студентів 501, 502, 503 групи щодо проходження виробничої практики.

Усім академічним групам були представлені групові керівники, відповідно запланованого графіка практик. Керівник практики від факультету канд. пед. наук, доц. Дука Т.М. окреслила терміни проходження та вимоги щодо посадових обов’язків студентів-практикантів відповідно до програми практики.

Групові керівники: док. пед. наук., проф. Іщенко Л. В., канд. пед. наук, доц. Дука Т. М., канд. пед. наук, доц. Підлипняк І. Ю. надали рекомендації щодо складання індивідуальних програм практики, ведення щоденників практик, виконання основних завдань практики та оформлення звітної документації.

Бажаємо нашим студентам професійних успіхів,  нових вражень та  успішного проходження практики!