ВИХОВНА ГОДИНА ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ МОВЛЕННЯ

До Всесвітнього дня людей з вадами мовлення, який відзначається кожного року 22 жовтня, зі студентами 2-го курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти була проведена виховна година на тему «Праця над собою веде до неперевершених результатів в рамках Всесвітнього дня людей з вадами мовлення».

Разом із майбутніми спеціалістами обговорювалися важливість привернення уваги до проблем і щоденних труднощів, які виникають у людей з дефектами мови. Адже, таким людям важко адаптуватися у суспільстві, налагодити комунікативну сферу свого життя. Вони часто стикаються з нерозумінням і, залишаються на одинці зі своїми негараздами. Тому так важливо нам всім проявляти толерантність, чуйність, повагу, бути готовими допомогти та підтримати людей з вадами мовлення.

Студенти мали змогу переглянути відеоролики деяких розроблених логопедичних занять на усунення мовних порушень та закцентувати увагу на значимості профілактики у дітей з дефектами мовлення.

На виховній годині розглядали історії успіхів відомих людей, які мали дефекти мовлення, і які, своїми щоденними зусилля змогли подолати недоліки, і стати прикладом для багатьох.

А тому послання цього дня – головне поставити перед собою ціль і впевнено йти до неї, і в результаті завжди досягнемо успіху.