НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ 604 ГРУПИ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

29.09.2022 р. для студентів ІІ курсу 604 групи денної форми навчання (ОС «Магістр») була проведена настановча конференція щодо проходження виробничої педагогічної практики.

Груповий керівник практики кандидат біологічних наук, доцент, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Н. П. Голуб ознайомила студентів з особливостями проходження виробничої практики в закладах спеціальної освіти та надала методичні рекомендації для дистанційного проходження практики. Значна увага була приділена завданням практики та  вимогам щодо оформлення документації.

Учасники конференції взяли активну участь в обговоренні завдань та критеріїв оцінювання практики.

Надія Петрівна акцентувала увагу на особливостях процедури захисту практики та побажала студентам успіхів у проходженні практики.