ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ І КУРСУ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

24 вересня 2022 року відбулася зустріч зі студентами І курсу заочної форми навчання у змішаному режимі.

Декан факультету Попиченко Світлана Сергіївна привітала усіх присутніх з початком нового навчального року та побажала прагнення до знань, які допоможуть у реалізації професійної кар’єри та мирного неба.

Заступник декана з навчальної роботи Бутенко Ольга Григорівна наголосила на необхідності для студентів отримувати систематичні, ґрунтовні знання під час відвідування навчальних занять. Ольга Григорівна звернула увагу на навчальну дисципліну студентів заочної форми навчання. Особливе місце у зустрічі займало обговорення розкладу занять, плану проведення залікового тижня та сесії.

Заступник декана з педагогічної практики Дука Тетяна Миколаївна ознайомила з проходження студентами – заочниками практики.

Методист заочної форми Джулай Оксана Анатоліївна ознайомила студентів з особливостями організації освітнього процесу на заочній формі навчання.

Здобувачам розповіли про Інформаційно-освітнє середовище Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Студенти заочної форми навчання мали змогу задати питання та отримати змістовні, вичерпні відповіді.

Бажаємо студентам – заочникам успіхів у навчальному році!