НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

23.09.2022 року для студентів ІІ курсу (211 , 212 , 213   груп) денної форми навчання, ОС «Бакалавр», ОП “Дошкільна освіта”  відбулася настановча конференція щодо проходження навчальної педагогічної практики.

На конференції груповий керівник практики Мельникова О.М. (к. пед. н., доц.) ознайомила з процедурою проходження практики, окреслила масштаб та особливості роботи студента- практиканта у закладах, що виступають базою проходження практики, попередила про можливі труднощі та зазначила очікувані результати практики.

Трофаїла Н.Д. (к. пед. н., доц.) донесла до здобувачів мету та завдання практики відповідно до спеціальності підготовки, акцентувала увагу на вимогах щодо оформлення звітної документації, наголосила на необхідності виконання індивідуальних завдань практики. Окрема увага була звернена на процедуру майбутнього захисту результатів практики.

Бажаємо студентам успіхів.