Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

КУЛЬБАБА ЯК СИМВОЛ ВЕСНЯНОГО ТЕПЛА

Кульбаба – це саме та квітка, яку впізнають практично всі. Вона є символом весняного тепла. Кульбабки починають квітнути одними з перших квітів. Ще на початку весни кульбабами покриваються всі галявини, парки, клумби та сквери.

Про диво-квітку у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» було проведено заняття «Сонечко на травичці». Вихователі  знайомити дітей  з представниками рослинного світу. Розширили і уточнили знання про кульбабу. Познайомили дітей з поняттям «лікарська рослина». Виховували емоційний відгук на красу квітки. Сприяли розвитку дбайливого ставлення до живої природи.

На прогулянці вихованці збирали квіти та створили виріб «Лев із кульбабки». Заняття пройшло повчально, цікаво та весело.

Цікавий факт: кульбаби мають лікувальні властивості. Коріння, листя і сік допомагають вилікуватися від багатьох хвороб. Їх можна вживати в їжу, робити з них салати або ж зварити варення.

Тому не гаймо часу, а нумо варити смачне і корисне варення з кульбаби!