Новини міжнародної діяльності викладачів факультету дошкільної та спеціальної освіти

Шановні здобувачі вищої освіти! Пропонуємо ознайомитись із пропозицією від Франції!

Французький уряд надає виняткову допомогу для посилення мобільності між нашими країнами та підтримки рівня академічної досконалості в Україні, пропонуючи стипендії на навчання у французьких установах.

Розпочато прийом заявок на стипендії, які дозволять студентам реалізувати мобільність тривалістю від 4 до 6 місяців, щоб приєднатись до навчального процесу французького навчального закладу у рамках програм освітнього рівня магістратури (1й або 2й курс навчання). Заявки від студентів 4-го курсу також будуть розглянуті згідно із положеннями, які передбачені в останніх змінах до закону про мобілізацію. Заявки будуть оцінені за критеріями академічної досконалості та послідовності навчального проекту.

Вимоги до кандидата:
• бути громадянином України віком до 35 років;
• бути студентом вищого навчального закладу України (щонайменше на 1 курсі Магістратури) або мати диплом про вищу освіту українського навчального закладу (Магістр);
• проживати на момент подання заявки на території України;
• мати документ про зарахування або лист про попереднє зарахування від приймаючого французького навчального закладу. У випадку відсутності документа, важливо показати, що контакт із закладом вже встановлено.

Критерії надання стипендії:
• високий рівень академічної підготовки кандидата;
• якісний та аргументований навчальний проєкт з обґрунтуванням професійної орієнтації;
• володіння французькою мовою (рівень В1, В2, бажано засвідчений офіційним дипломом типу Dalf / Delf) та / або англійською мовою (сертифікований рівень), залежно від навчального проекту та вимог приймаючого закладу. Рівень мови може бути оцінений під час співбесіди у період відбору кандидатів.

3-Презентація вищої освіти у Франції

Дедлайн документів до 31 травня 2024 р. (о 23:59 год. за Києвом)

Для більш детальної інформації та реєстрації звертатись до відділу міжнародних зв’язків:
vmz@udpu.edu.ua
вул. Садова, 2, 220 каб.