Гостьова онлайн лекція на тему: «Техніки запобігання емоційному вигоранню»

Доброю традицією на факультеті дошкільної та спеціальної освіти стало проведення гостьових лекцій, що сприяє налагодженню співробітництва між закладами освіти та комунікації науковців, викладачів та студентів.

16 жовтня 2023 року було проведено гостьову онлайн лекцію на тему: «Техніки запобігання емоційному вигоранню», спікер Шкребтієнко Людмила Петрівна, к.п.наук, доцент кафедри психології Київського інституту Бізнесу та технологій, практикуючий дитячий та сімейний психолог, член спілки асоціації психологів і психотерапевтів України. Викладачі кафедри психології та педагогіки розвитку дітей та здобувачі спеціальності 012 Дошкільна освіта та 016 Спеціальна освіта відгукнулися на пропозицію та активно долучилися до онлайн лекції.

Гостьову лекцію проведено з використання платформи Google Meet.

Наявний матеріал доповнювався цікавою, змістовною мультимедійною презентацією. Лекція була насиченою та викликала жвавий інтерес у слухачів. Високий професіоналізм, педагогічна майстерність, компетентність і активність лектора, викликали позитивні враження, зацікавленість, відповідну розумову й поведінкову реакцію присутніх.

Це було цікаво, емоційно, пізнавально й корисно!