Благодійний захід «ЗСУ – КРОК ДО НАШОГО МАЙБУТНЬОГО»

17 листопада 2023 року в рамках святкування тижня логопеда та міжнародного дня студента, здобувачами другого курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта була проведена благодійна ярмарка «ЗСУ – КРОК ДО НАШОГО МАЙБУТНЬОГО».

Здобувачі разом із викладачами кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Черніченко Л.А., Хрипун Д.М., Лемещук М.А. та Калиновською І.С. підготували аукціон з продажу власноруч виготовлених творчих проектів, які були реалізовані у межах діяльності науково-творчого гуртка «Арт-терапія, як засіб соціально-педагогічної підтримки  дітей з особливими освітніми потребами». Керівник гуртка кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Інна Бабій. Виконавцями творчих проектів були: Марія Якобчук, Олександра Білобров, Анастасія Желєзняк, Вікторія Борейко, Аліна Шпунт.

Захід пройшов весело та яскраво. Кожен хто долучився до ярмарки, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.

Зібрані кошти у розмірі 5200 грн. були направленні на купівлю позашляховика  для викладача університету, який захищає нашу Україну від ворога.

Робимо все, що можемо разом, для нашої перемоги.