Звітна конференція з навчальної педагогічної практики магістрів 514 аз групи спеціальності «Спеціальна освіта» заочної форми навчання.

Основними завданнями навчальної педагогічної практики здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр» спеціальності «Спеціальна освіта» є комплексне вивчення системи навчально-виховної, корекційно-розвиткової, реабілітаційної роботи закладів спеціальної освіти, дошкільної, загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням, інклюзивно-ресурсних центрів; поглиблення і розширення теоретичних знань із спеціальних і психолого-педагогічних дисциплін та застосування їх у вирішенні конкретних педагогічних завдань під час практики.

Здобувачі вищої освіти (514аз групи) проходили навчальну педагогічну практику у закладах спеціальної освіти, дошкільної, загальної середньої освіти з інклюзивною формою навчання, інклюзивно-ресурсних центрах з 25.04.22 року по 06.05.22 року.

12.05.2022 року відбулася звітна конференція з навчальної педагогічної практики здобувачів вищої освіти заочної форми навчання (514 аз групи).

Керівник практики, Малишевська Ірина Анатоліївна (д. п. н., професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти) забезпечила належний рівень організаційної, консультативної, навчально-методичної допомоги магістрам-практикантам, створила умови для дистанційного супроводу індивідуальних та групових консультацій, звітної конференції.

У ході звітної конференції здобувачі вищої освіти демонстрували сформовані фахові компетентності відповідно до завдань та змісту практики: уміння використовувати закономірності, історичні та сучасні досягнення у галузі спеціальної та інклюзивної освіти; уміння добирати сучасні корекційні, реабілітаційні, інформаційні, психолого-педагогічні технології у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами; уміння дотримуватись правових норм законодавства України в галузі спеціальної та інклюзивної освіти; уміння здійснювати просвітницьку роботу серед населення з питань спеціальної та інклюзивної освіти.

Модератор конференції – Ірина Малишевська.