Настановча конференція з виробничої практики

11 травня 2022 року відбулась настановча конференція з виробничої педагогічної практики, метою якої було ознайомлення здобувачів ОС «Бакалавр» заочної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта І курсу (331-з, 332-з, 333-з груп) з особливостями проходження практики.

Під час on-line зустрічі, керівник практики по факультету доц. Дука Т.М. ознайомила зі змістом практики та процедурою проходження практики в дистанційному режимі. Зосередила увагу здобувачів на вимогах щодо оформлення звітної документації.

Карнаух Л.П. ознайомила присутніх з метою та завданнями практики та окреслила очікувані результати практики.

Бутенко О.Г. надала студентам слушні методичні поради стосовно виконання завдань та змісту практики.

Підлипняк І.Ю. зосередила увага здобувачів на вимогах щодо ведення робочої документації та націлила їх на необхідність висвітлення практичних здобутків під час підсумкової конференції.