Виховна година «Взаємовідносини між хлопцем і дівчиною»

29 березня 2024 року доцентом кафедри дошкільної освіти Залізняк А. М. із здобувачами освіти ОС «Бакалавр» 211 групи проведено виховну годину «Взаємовідносини між хлопцем і дівчиною».
       Метою заходу було донесення до студентів, що стосунки між хлопцем та дівчиною – найскладніший аспект людської взаємодії.
       Під час означеного заходу здобувачі вищої освіти 211 групи усвідомили, що основою для взаємовідносин між хлопцем і дівчиною є взаєморозуміння, завдяки якому завжди можна домовитися та значно важче, коли взаєморозуміння немає.

У ході кураторської години студентки виокремили кілька загальних принципів, які можуть допомогти їм бути максимально щасливими:
        • Говорити одразу про особисті межі чітко та шанобливо. Наголошувати хлопцеві про те, що зараз не зацікавлені у романтичних стосунках та встановити власні межі щодо будь яких зустрічей та частоти спілкування.
        • Не доводити до емоційної близькості. Адже емоційна прихильність може розвиватися швидко, а від неї до закоханості — один крок. Якщо дівчина не хочете стосунків, краще не фліртувати і не доходити до інтимних розмов із хлопцями, обмежити проведення великої кількості часу з ними наодинці, не переходити межі фізичного контакту чи дотиків та знаків уваги, які можуть бути неправильно витлумачені як романтичні жести.
        • Обговорювати з хлопцем все, що є допустимим у відносинах, а що – ні.
       • Кожна людина має право на розірвання стосунків. Адже чесність стосовно себе та людей — чудова якість, яку варто в собі вирощувати. Якщо стосунки не складаються, або не виникло почуттів до хлопця, варто взяти ініціативу на себе і припинити з ним спілкування. Потрібно постаратися бути чесними, а не чекати, коли він все зрозуміє сам. Лише так можна вибудовувати чесні стосунки.