НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ОС «БАКАЛАВР» 311-313, 331, 323 груп ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Практична підготовка здобувачів вищої освіти є безпосереднім зв’язком між теорією та практикою, що зумовлює оволодіння ними професійними практичними вміннями та навичками. Метою практики є набуття студентами практичного досвіду, здобуття навичок самостійної практичної роботи в закладах освіти.

Так,  29 березня 2024 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти за допомогою платформи Google Meet відбулася настановча конференція з проходження виробничої педагогічної практики здобувачів ОС «Бакалавр» 311-313, 331, 323 груп денної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Керівники практики (канд.пед.наук., доцент Скрипник Н.І., канд.пед.наук., доцент Залізняк А.М.,  викл. Гарбар С.В.) окреслили організаційні умови проходження виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти, програмові завдання та вимоги до оформлення залікових форм роботи, ознайомили з вимогами щодо оформлення звітної документації, наголосили на дотриманні безпечних умов проходження виробничої педагогічної практики.

Бажаємо  успіхів!