Відкрите конкурсне лекційне заняття з навчальної дисципліни «Логопедія (дизартрія)» на тему «Основні напрямки комплексної реабілітації дітей та підлітків із дизартрією»

29 березня 2024 року зі здобувачами вищої освіти 24, 214, 224 груп факультету дошкільної та спеціальної освіти (освітня програма «Спеціальна освіта») було проведено відкрите конкурсне лекційне заняття з навчальної дисципліни «Логопедія (дизартрія)» на тему «Основні напрямки комплексної реабілітації дітей та підлітків із дизартрією». Заняття було проведене доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Чепкою О.В.

Заняття відвідали викладачі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти (в.о. завідувача кафедри, доцент Лемещук М.А., доценти Білан. В.А., Калиновська І.С., Хрипун Д.М., Черніченко Л.А.).

Лекцію було проведено у змішаному режимі з використанням платформи Google meet. У межах тематики відкритої лекції лектором були обґрунтовані принципи реабілітації дітей із дизартрією та основні напрями корекції порушень мови при дизартрії у дітей дошкільного віку, молодшого шкільного віку й підлітків. Протягом лекції було забезпечено мотивацію пізнавальної діяльності здобувачів шляхом презентації проблемних питань лекції,  забезпечено механізм зворотного зв’язку, контроль рівня сприйняття та регулювання процесу осмислення матеріалу лекції. Викладач постійно залучав здобувачів вищої освіти до активної участі у занятті, використовуючи сучасні заохочувальні стимули, методичні прийоми та методи активного слухання.

Заняття пройшло на високому науково-теоретичному та методичному рівнях з позитивними емоціями та враженнями.