Виховна година на тему «Безпечний освітній процес в умовах воєнного стану»

Актуальні питання забезпечення безпеки студентів під час освітнього процесу в новому навчальному році, готовність укриттів та особливості проведення практичних інструктажів за правилами поведінки під час оголошення повітряної тривоги, особливості організації і проведення навчальних занять в умовах воєнного стану були розглянуті на виховній годині зі студентами 433 групи денної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта факультету дошкільної та спеціальної освіти 16 вересня 2022 року. Студенти були ознайомлені з наказом ректора «Про організацію освітнього процесу з 5 вересня до 30 вересня 2022 року».

У своєму виступі куратор академічної групи кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Дука Т.М. зупинилася на особливостях організації навчальної та виховної роботи в умовах воєнного стану і наголосила на тому, що всі повинні пам’ятати про власну безпеку.

Звернула особливу увагу на виконанні і дотриманні рекомендацій щодо дій під час сигналу «Повітряна тривога».

Окрім того староста групи Казанцева Надія нагадала про правила поводження в торгових, лікувальних і інших закладах, на вулиці, в транспорті, під час тривог та про особливості укриття населення в захисних спорудах.

Студенти, розуміючи важливість цієї теми, брали активну участь в обговоренні питань безпеки.