ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ “КРАЩА КІМНАТА ГУРТОЖИТКУ”

Гуртожиток для студентів – це друга домівка, де вони проводять незабутні роки свого життя, тому кожен намагається зробити її затишною і красивою. Адже роки, проведені тут, найяскравіші та  цікавіші.

Напередодні відзначення Дня студента в Уманському державному педагогічному університеті  імені Павла Тичини було проведено конкурс на кращу кімнату гуртожитку 1 та 2.

Основними критеріями для оцінювання кімнат визначено: раціональне розміщення меблів і обладнання; санітарний стан кімнат; художньо-естетичне оформлення;  умови для самопідготовки;  збереження майна в кімнаті.

Визначити переможців було непросто, адже всі мешканці намагалися зробити свою кімнату найзатишнішою і найохайнішою.

За результатами конкурсу переможцями стали мешканці кімнати №355 факультету дошкільної та спеціальної освіти. Ця кімната і зручна, і затишна, і зі смаком оформлена.

Вітаємо переможців і бажаємо зберегти затишок і тепло своєї оселі!!!