ВІТАННЯ ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Вересневий календар багатий на свята, та сьогоднішній день особливий для педагогів, які працюють у сфері дошкілля. Саме на них покладена особлива місія – закласти фундамент формування і становлення особистості, розвитку суспільства загалом.

Будучи людьми особливого душевного складу, вихователі та працівники дошкільних навчальних установ дбають про наших дітей, формують у них найкращі людські якості та уміння, залучають до процесу активного пізнання. Невтомно педагоги первинної освітньої галузі передають свою любов дітям і заряджають їх надією на те, що вони всього можуть досягнути в житті.

Молоде покоління майбутніх вихователів та працівників дошкільних установ виховує колектив факультету дошкільної та спеціальної освіти нашого університету, якому адресую вітання та слова подяки за професіоналізм і високе покликання виховувати любов, чуйність та уважність до кожного вихованця. Цінуємо Ваші знання, наполегливу працю та педагогічну майстерність, які, впевнений, стануть основою формування щасливого майбутнього української нації.

Бажаю вам, шановні колеги, міцного здоров’я, невичерпних творчих задумів, земного щастя і довгої людської пам’яті про зроблені вами добрі справи. Нехай світлом і радістю наповнюються ваші душі і серця у цей святковий день. Миру і злагоди вашим сім’ям, професійних успіхів та щасливих дитячих посмішок!

Зі щирою повагою
ректор УДПУ імені Павла Тичини