відкрите заняття з курсу “психології загальної” на тему: «Особистість».

Хочеш пізнати людину – пізнай себе

Світ психології цікавий і багатогранний, а кращим учителем цієї науки є саме життя. 17.09.2021 року кандидаткою педагогічних наук, доценткою Карнаух Лесею Петрівною було проведене відкрите заняття з психології загальної на тему: «Особистість».

Під час лекції здобувачі вищої освіти першого курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти ознайомилися із науковими підходами до вивчення однієї із найцікавіших тем із курсу «Психологія  загальна». Впродовж заняття здобувачі вищої освіти долучалися до обговорення питань про структуру особистості, найефективніші шляхи її формування, закономірності становлення і розвитку.

На відкритій лекції були присутні завідувач та викладачі кафедри розвитку психології та педагогіки дитини:  д.п.н. професор Іщенко Л.В.,  к.п.н. доцент Бутенко О.Г., к.п.н. доцент Підлипняк І.Ю.,  к.п.н. доцент Дука Т. М., к.п.н. доцент Трофаїла Н.Д., к.п.н. доцент Авраменко О.О.

По завершенню лекції присутні члени кафедри обговорили відкрите заняття, висловили свої пропозиції з метою удосконалення методики викладання дисципліни.