Відкрите практичне заняття з дисципліни: “Дошкільна лінгводидактика” проведене доцентом кафедри дошкільної освіти Залізняк А.М..

У четвер, 8 грудня 2016 року доцент Залізняк А.М. провела відкрите практичне заняття на тему: “Методика словникової роботи в ДНЗ”. Під час практичного заняття студенти 22 та 23 груп факультету дошкільної та спеціальної освіти продемонстрували свої теоритичні знання та практичні вміння.

Jpeg

Студенти писали конспекти тематичних занять, складали дидактичні ігри, дидактичні вправи з словникової роботи та вчились їх проводити.

Jpeg

На відкритому практичному занятті були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри дошкільної освіти. Заняття проведено на високому науково-педагогічному рівні та отримано схвальні відгуки.