«ТЕОРЕТИЧНІ І МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ДОШКІЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ У КРАЇНАХ ЗАХІДНОЇ ЄВРОПИ»

На спільному засіданні кафедри психолого-педагогічної, превентивної та інклюзивної освіти і кафедри дошкільної освіти 9 грудня 2016 року відбувся попередній захист докторської дисертації на тему: «Теоретичні і методичні засади професійної підготовки дошкільних педагогів у країнах Західної Європи» (зі спеціальностей 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти, 13.00.08 – дошкільна педагогіка) доцента кафедри дошкільної освіти Київського університету імені Б.  Грінченка, Мельник Наталії Іванівни. Науковий консультант: доктор педагогічних наук, професор Рогальська-Яблонська Інна Петрівна.

Jpeg