Відкрита лекція для здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр», спеціальності 012 Дошкільна освіта 311-313 груп

02 березня 2023 року відповідно до розкладу занять на четвертій парі доцентом кафедри дошкільної освіти Залізняк Аллою Миколаївною було проведено відкриту лекцію для здобувачів вищої освіти денної форми навчання ОС «бакалавр», спеціальності 012 Дошкільна освіта 311-313 груп з навчальної дисципліни «Теорія та методика фізичного виховання» на тему: «Організація та проведення занять з фізичної культури для дітей різних вікових груп» з використанням технології дистанційного навчання Google Meet.

Заняття проводилось за чітко розробленим планом та супроводжувалось мультимедійною презентацією. У межах теми заняття викладачем було розкрито зміст, методику та особливості проведення занять з фізичної культури для дітей різних вікових груп.
         Підібрано цікавий відео-матеріал, щодо структурних частин заняття з фізичної культури для дітей різних вікових груп, що сприяло активізації студентів на занятті.

На відкритому занятті були присутні члени кафедри дошкільної освіти: старший викладач Кривда В. С., викладач Гарбар С. В., кандидат педагогічних наук, доцент Скрипник Н. І., доктор педагогічних наук, професор Гаврилюк С. М. та кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. завідувача кафедри Мельникова О. М.
         Викладачі кафедри дошкільної освіти, які були присутні на он-лайн занятті, висловили свої рекомендації та пропозиції.
          Заняття проведено на високому науково-методичному рівні та одержало схвальні відгуки.