Онлайн зустріч з професіоналами-практиками й експертами в галузі дошкільної та початкової освіти

Реформування змісту освіти сьогодні є одним із пріоритетних завдань нашої держави в процесі входження до Європейського Союзу. Так, враховуючи сучасні потреби та вимоги ринку праці, заклад вищої освіти має підготувати фахівця нової формації, який володіє професійними компетентностями, необхідними для ефективного здійснення педагогічної діяльності.

З метою обговорення та оптимізації освітніх програм:

• Дошкільна освіта. Початкова освіта,
  • Дошкільна освіта

другого (магістерського) рівня вищої освіти було проведено онлайн семінар із провідними фахівцями з дошкільної, початкової і спеціальної освіти. Географія зустрічі охопила кілька регіонів України: Черкащина, Вінниччина, Кіровоградщина, Одещина.

Зустріч відбулася у теплій дружній атмосфері. Учасниками було обговорено ряд актуальних проблем сучасної системи освіти, зокрема й особливості підготовки педагогічних працівників спеціальностей Дошкільна освіта та Початкова освіта на факультеті дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини й обґрунтовано необхідність здійснення такої підготовки.

Учасники зібрання висловили свої сподівання на подальшу тісну співпрацю.