Відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики

25.11.2022 року відбулася настановча конференції з виробничої педагогічної практики для студентів, які навчаються за спеціальністю: 012 Дошкільна освіта за освітньою програмою: Дошкільна освіта (501 та 503 групи заочної форми навчання).

Практика є важливим етапом професійної підготовки майбутніх фахівців дошкільної освіти. Вона спрямована на закріплення та реалізацію набутих предметних, психолого-педагогічних, науково-методичних компетенцій, необхідних для майбутньої професійної діяльності.

Керівники практики від кафедри психології та педагогіки розвитку дитини – канд. пед. наук, доцент кафедри Авраменко Оксана Олександрівна, канд. пед. наук, доцент кафедри Бутенко Ольга Григорівна, канд. пед. наук, доцент кафедри Карнаух Леся Петрівна.

Керівники практики ознайомили з умовами проходження практики, змістом діяльності студента-практиканта, завданнями, вимогами щодо підготовки звітної документації.

Бажаємо нашим студентам успішного проходження практики та нових здобутків у царині педагогіки!