ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ СУПРОВІД РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ ДИТИНИ В УМОВАХ ВЗАЄМОДІЇ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ І СІМ’Ї»

24 листопада 2022 року на базі факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в оnline-форматі на платформі Google Meet було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Психолого-педагогічний супровід розвитку особистості дитини в умовах взаємодії закладу дошкільної освіти і сім’ї».

До учасників конференції з вітальним словом звернулися: декан факультету к.п.н., доц. Світлана Сергіївна Попиченко та д. п. н., проф., зав. кафедри Людмила Валентинівна Іщенко.

Серед доповідачів відзначимо:

1. Андрющенко Тетяна Костянтинівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної освіти та професійного розвитку педагогів Комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» з темою виступу: ОСОБИСТІСНИЙ ВЕКТОР ІННОВАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ ВИХОВАТЕЛЯ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
  2. Кушнір Валентина Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини з темою виступу: ТРУДНОЩІ АДАПТАЦІІ ДІТЕЙ ВИМУШЕНО ПЕРЕМІЩЕНИХ ЗА КОРДОН
  3. Ващенко Алла Володимирівна завідувач ЗДО № 12, м. Умань з темою виступу: ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ СУПРОВІД РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ В УМОВАХ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

4. Корнєєва Юлія Сергіївна здобувачка 3 курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти з темою виступу: ФОРМУВАННЯ КРОСКУЛЬТУРНОЇ ГРАМОТНОСТІ ДІТЕЙ У ВИВЧЕННІ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ.

5.Вознюк Наталія Дмитрівна методист, завідувач Центру розвитку дитини «Дивосвіт» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з темою виступу: ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ «ДИВОСВІТ» ТА АКАДЕМІЇ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ «ВУНДЕРКІНД» В УМОВАХ КРИЗОВИХ ЯВИЩ СУСПІЛЬСТВА.

Також, хочемо подякувати за активну участь наших колег, друзів, аспірантів, здобувачів, які поділилися своїми напрацюваннями і долучилися до написання тез.

1. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.
  2. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.
  3. Комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».
  4. Криворізький державний педагогічний університет.

Щиро дякуємо всім учасникам конференції. Викладачі, студенти, аспіранти отримали задоволення від виступів, багато для себе взяли корисного. Робота була плідною. Ми мали можливість знову переконатися, що дошкільні педагоги це – особливі люди: добрі, мудрі, розумні, креативні і найголовнішою відмінністю є їхня любов до дітей. Бажаємо всім успіхів, оптимізму, добра, миру і дочекатися світлого дня Перемоги.