Настановча конференція з виробничої педагогічної практики

25 листопада 2022 року відбулася настановча конференція щодо проходження здобувачами вищої освіти 414 та 415 групами ОС «бакалавр» спеціальності 016 Спеціальна освіта виробничої педагогічної практики. Згідно з наказом студенти 415 групи будуть проходити практику в ДНЗ № 12 «Ягідка» та 414 групи – в Уманській початковій школі №1 у дистанційній формі.

Керівник практики – доктор філософії, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Черніченко Л.А., ознайомила здобувачів вищої освіти з метою та завданнями практики, а також з правильним оформленням документації практики.

Бажаємо студентам належним чином виконати програму практики та маємо сподівання, що студенти зуміють закріпити на практикці теоретичні знання, які здобули під час фахової підготовки.