УДПУ – орієнтир у світ вашої професії

udpu       Сьогодні ми живемо в країні, яка відкриває перед молоддю необмежені можливості для набуття будь‑якої професії. Майбутня професія – це  одна з важливих складових і умов людського щастя, усвідомлення своєї корисності для людей. Вибір професії є першим важливим стратегічним кроком, від якого залежить ефективність майбутньої трудової діяльності.

У житті кожної особистості настає момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати професію. Вибір професії іноді називають другим народженням людини.

big_thumb

Для прийняття правильного рішення при виборі професії необхідно враховувати низку факторів:

• потреба на ринку праці, бо від цього залежить майбутня робота,
  • власні побажання,
  • психологічні особливості та можливості.

Знайти своє призначення в цьому світі дуже важливо. Тому обираючи професію, врахуйте, що цією справою Вам потрібно буде займатися все життя. Тих, хто знайшов свою дорогу, свою справу, до якої лежить душа, завжди буде супроводжувати успіх.

dsc06240

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти Ви маєте можливість навчатися за такими спеціальностями:

• дошкільна освіта;
  • спеціальна освіта (логопедія).

Наші переваги:

• фундаментальна якісна освіта;
  • можливість навчання за двома напрямами;
  • сучасна матеріально-технічна база (навчальні аудиторії, комп’ютерні класи з доступом до мережі Інтернет);
  • соціальна інфраструктура (комфортабельні гуртожитки, їдальні та буфети);
  • наукова бібліотека (6 читальних залів, електронні каталоги);
  • спортивний комплекс (найкращі у місті спортивні зали, що відповідають олімпійським стандартам; різноманітні спортивні секції та клуби);
  • наукова діяльність (магістратура, аспірантура, докторантура; участь у студентських олімпіадах, конкурсах, конференціях);
  • військова підготовка (після проходження підготовки на військовій кафедрі випускникам присвоюється звання лейтенанта запасу);
  • забезпечення базами практик та подальше працевлаштування.

emblema

Саме на факультеті дошкільної та спеціальної освіти  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини студенти вміють не тільки здобувати професійні знання, але і жити цікавим та різноманітним студентським життям.

Jpeg

ziwk69detxa

Ми чекаємо Вас в нашому навчальному закладі!