Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Тиждень дитячої творчості у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт»

Кожна дитина неповторна й унікальна.

Якщо створити умови для її розвитку,

в дитині неодмінно відкриються здібності,

закладені в ній природою.

В.Сухомлинський

Дошкільний вік дає прекрасні можливості для розвитку здібностей до творчості. Педагогам і батькам важливо закласти фундамент і створити основу для розвитку творчих здібностей дошкільника, щоб в подальшому у нього з’явилося відчуття захоплення від творчості, від творення. Будь-яка художня діяльність дитини і заняття творчістю формують у нього образне мислення, сприяють розвитку фантазії, а також допомагають висловити відчуття та емоції.

Відповідно до річного плану роботи Центру розвитку дітей «Дивосвіт» і в цілях формування художньо-естетичних здібностей: художнього смаку, естетичної оцінки, естетичних суджень та позитивного ставлення до навколишнього мистецтва з 8 по 12 квітня 2024 року був  проведений тематичний тиждень дитячої творчості «Я – маленький художник», протягом якого вихованці мали змогу доторкнутися до світу мистецтва.