СТУДЕНТСЬКІ РОЗВАГИ «ОЙ, ХТО МИКОЛАЯ ЛЮБИТЬ?»

День Святого Миколая – довгоочікуваний день зустрічі з мріями та подарунками. Свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають діти.       Навіть  студенти з самого раночку виглядають візитера, аби отримати подарунки, але не тільки отримати, а й подарувати Миколаю щось незвичне.

Сьогодні, 19 грудня 2018 року о 16:00 у 220 ауд., на факультеті дошкільної та спеціальної освіти пройшли студентські розваги «Ой, хто Миколая любить?».

Студенти підготували історію проведення та традиції святкування улюбленого свята і дітей, і дорослих, декламували вірші про св. Миколая  (Лист до Миколая”, “Чарівне свято”, “Лист до неба”, “Зустріч”, “Перед Миколаєм”) та переглянули мультиплікаційний фільм «Охоронець снів».

Сподіваємося, що святковий настрій збережеться протягом всього року в усіх учасників заходу.