ПРЕДСТАВНИКИ УНІВЕРСИТЕТУ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ЗАГАЛЬНОМІСЬКИХ ПАМ’ЯТНИХ ЗАХОДІВ

Представники факультетів та структурних підрозділів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зібрались біля Пам’ятного знаку жертвам політичних репресій, щоб вшанувати пам’ять жертв однієї з найстрашніших трагедій в людській історії минулого століття. Учасники мітингу запалили свічки пам’яті, поклали пшеницю і квіти до Хреста. О 16-ій годині учасники мітингу приєднались до загальнонаціональної хвилини мовчання.

Вшанування пам’яті жертв голодомору для кожного українця – справа честі, бо історія свого народу, з усіма її сторінками, світлими чи темними, є неоціненним досвідом країни, який допомагає наступним поколінням розуміти важливість взаємодопомоги, підтримки та людяності для процвітання держави.