підготовка фахівців у галузі дошкільної освіти

19 лютого 2015 року у Міністерстві освіти і науки відбулась Всеукраїнська нарада на тему: «Якість підготовки фахівці у галузі дошкільної освіти». 

5-1

У нараді взяли участь представники департаментів вищої освіти і загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти, дошкільних навчальних закладів та громадських організацій, завідувачі кафедр дошкільної освіти  вищих навчальних закладів, зокрема факультет дошкільної та корекційної освіти Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини представляли: док. пед. наук, професор І.П. Рогальська-Яблонська, канд. пед. наук, доцент Л.П. Карнаух, завідуюча ДНЗ № 12 м. Умані Н.А. Дудник.

5-2

Під час наради було обговорено напрямки роботи щодо якості підготовки у вищих навчальних закладах фахівців для дошкільних навчальних закладів.

Учасники наради наголосили на необхідності залучення відповідних фахівців до розроблення нових державних стандартів, законодавчих документів у галузі дошкільної освіти та вирішені питань щодо підняття статусу педагогів дошкільних навчальних закладів.

Друк