ОН-ЛАЙН ЗУСТРІЧ НА ТЕМУ : «ДІЇ КОЛЕКТИВУ УДПУ У РАЗІ ВЧИНЕННЯ ДІЙ ТЕРОРИСТИЧНОГО ХАРАКТЕРУ»

18.02.2022 р. на виконання розпорядження ректора «Щодо проведення заходів з недопущення вчинення дій терористичного характеру» для колективу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено он-лайн зустріч на тему: «Дії колективу УДПУ у разі вчинення  дій терористичного характеру».

Доповідач Мельник Олександр Васильович доцент кафедри техніко-технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності ознайомив викладачів з основними діями у разі вчинення терористичного характеру.

До онлайн зустрічі долучилися викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти.