СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСТУПНОСТІ ДОШКІЛЬНОЇ ТА ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ В КОНТЕКСТІ ПІДГОТОВКИ ДО НАВЧАННЯ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ»

18.02.2022р. на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників та в рамках роботи Науково-методичного центру психологічного та дидактичного супроводу НУШ, відбувся онлайн семінар-практикум для вихователів старших груп закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів початкових шкіл та НВК м. Умані.

Тема семінару-практикуму: «Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти в контексті підготовки до навчання в Новій українській школі», який проводився з метою підвищення рівня професійної компетентності щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти у застосуванні програмово-методичного забезпечення різноманітних інноваційних технологій, методів, прийомів роботи з дітьми; сприяння розвитку активності педагогів, їх аналітичних здібностей, творчого потенціалу, професійної майстерності.

До участі у семінарі була запрошена Кравчук Н.П. – к.пед.н., доцент кафедри психології та педагогіки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, яка виступила з доповіддю на тему: «Забезпечення наступності між ЗДО та НУШ в умовах реформування освіти».

У процесі виступу Н. Кравчук поділилась власним досвідом роботи та дискутувала із учасниками семінару щодо сучасних проблем наскрізного процесу навчання і виховання майбутнього першокласника.

Дякуємо організаторам та учасникам семінару-практикуму за плідну співпрацю та бажаємо подальших успіхів у роботі!