Настановча конференція з виробничої практики для здобувачів вищої освіти зі спеціальності 016 Спеціальна освіта

29 березня 2023 року відбулася настановча конференція з виробничої практики на посаді логопеда в інклюзивно-ресурсних центрах для здобувачів вищої освіти ОП Спеціальна освіта магістерського рівня заочної форми навчання.

Під час онлайн-зустрічі доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Чепка О.В. детально ознайомила здобувачів 504-аз групи з програмою та змістом практики, терміном її проходження, окреслила масштаби та особливості роботи здобувача-практиканта в інклюзивно-ресурсному центрі. Згідно з наказом здобувачі вищої освіти 504-аз групи будуть проходити практику в Комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради дистанційно з 3 квітня по 26 травня 2023 року.

Здобувачам вищої освіти охарактеризовано особливості проходження практики в дистанційному режимі, ознайомлено зі інструктажем з техніки безпеки. Окрема увага була звернена на особливості ведення робочої документації та на процедуру майбутнього захисту результатів виробничої практики в он-лайн форматі.

Бажаємо студентам плідної роботи та успіхів у процесі проходження практики!