Формування м’яких навичок у студентів під час вивчення дисципліни “Теорія та методика фізичного виховання”

30 березня 2023 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти у 311 та 313 групах дистанційно проведено доц. Залізняк А. М. лекцію на тему: «Рухливі ігри та методика їх проведення» із навчальної дисципліни «Теорія та методика фізичного виховання», під час навчання якої студенти набувають великої кількості корисних навичок, так званих, «soft skills» (м’які навички).

Серед означених навичок формуються такі як:
      Комунікативність – вміння комунікувати, взаємодіяти, переконувати, пояснювати, виступати публічно, здатність провести усну презентацію, активно слухати та чути співрозмовника, а також контроль за своїми емоціями, допитливість, справжність, терплячість, уміння говорити про труднощі, просити допомоги та підтримки.
          Самоорганізація – уміння вибудовувати свою роботу максимально продуктивно.
       Навичка роботи з інформацією – уміння шукати та структурувати, швидко обробляти та засвоювати інформацію, вміння виділяти головне та другорядне. Критичне мислення – уміння ставити питання, аналізувати, діяти по різному, а не так, як звикли.
       Також у студентів розвиваються такі м’які навички як хороша пам’ять, адекватна життєва позиція, здатність адаптуватися до змін в умовах життя, здатність до навчання, відповідальність та пунктуальність.
            Усі вищезазначені навички знадобляться студентам у роботі з дітьми в закладі дошкільної освіти в майбутньому для розвитку їхньої успішної освітянської кар’єри.