Настановча конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів освіти 3 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта заочної форми навчання

Успішне засвоєння і закріплення вивченого теоретичного матеріалу здійснюється у процесі проходження педагогічної практики здобувачами вищої освіти.

27 лютого 2023 року відбулася настановча конференція по виробничій педагогічній практиці для здобувачів спеціальності 012 Дошкільна освіта заочної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти – 312з та 313з групи.

Керівники практики, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Алла Залізняк та викладач кафедри дошкільної освіти Ірина Найдюк, під час конференції озвучили практикантам мету та завдання практики, порекомендували до опрацювання онлайн-платформи, що допоможуть здобувачам якісно пройти практичну підготовку у дистанційному режимі.

Бажаємо успіхів у проходженні практики!