Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

«КНИЖКА ВЧИТЬ,  ЯК НА СВІТІ ЖИТЬ» 2 КВІТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ

Щороку 2 квітня уся всесвітня спільнота відзначає Міжнародний день дитячої книги (International Children’s Book Day). Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ.

«Книжка вчить,  як на світі жить» – під таким гаслом вихованці Центру розвитку дітей «Дивосвіт» зустріли тематичний день. Вихователі разом з дітьми мандрували сторінками дитячих книжок.

Метою заходу було привернення уваги до літературної освіти дітей, формування у них читацької діяльності, готовності до роботи з дитячою книжкою та розвитку у дітей стійкого інтересу до літератури.
          У рамках тематичного дня вихованці закладу відвідали читальний зал № 2 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, де отримали змогу зануритись до таємничого світу книг, які в майбутньому допоможуть їм пізнати та розгадати безліч таємниць, відкрити багато нового та незвичайного, а також познайомились з професією бібліотекаря.

Під час дня, присвяченому Міжнародному дню дитячої книги, маленькі поціновувачі книг виконували безліч цікавих завдань, демонстрували свої знання правил поводження з книгою, співали веселі пісні, згадували улюблені книжки.

Вихователі Центру розвитку дітей «Дивосвіт» впевнені, що саме книжка допоможе дитині швидко і зацікавлено пізнавати навколишній світ, вона залишається найбільш доступним засобом духовного й етичного розвитку особистості.