Підсумкова конференція за результатами проходження виробничої педагогічної практики

29 березня 2024 року відбулася підсумкова онлайн конференція за результатами проходження виробничої педагогічної практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 4 курсу 431, 421 груп денної форми та 431з, 432з, 433з, 421з, 422з та 423з груп заочної форми навчання зі спеціальності 012 Дошкільна освіта. Керівники практики – доктор педагогічних наук, професор Світлана Гаврилюк, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Неля Скрипник, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Алла Залізняк.

Здобувачі вищої освіти проходили виробничу педагогічну практику з 12.02.24  по 22.03.24 року.

На звітній конференції здобувачі вищої освіти поділилися враженнями про проведені різноманітні заходи і форми роботи з дітьми дошкільного віку, презентували фото і відео своєї роботи та представили результати практики у вигляді оформленої документації.

На конференції було узагальнено висновки, що практиканти підтвердили знання з дошкільних методик, виявили ініціативність, креативність, наполегливість у виконанні поставлених завдань.

Здобувачі вищої освіти відмітили, що практика була корисною і пізнавальною, принесла цінний досвід та незабутні враження.