ІННОВАЦІЙНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ В СИСТЕМІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДОШКІЛЬНИКІВ

У рамках Днів Науки, що традиційно проходять у квітні-травні в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, 18 квітня 2019 року на бузі уманського закладу дошкільної освіти №8 “Світлячок” за участю викладачів кафедри дошкільної освіти доц. О. Поліщук та С. Колонтаєвської разом із керівником міського методичного об’єднання інстукторів із фізичної культури  ЗДО Н. Бевз було організовано та проведено науково-практичний семінар із проблеми  “Інтеграція інноваційних педагогічних технологій у сучасній системі фізичного виховання дошкільників”.

Відкриття семінару  – Бевз Н. О.. керівник міського методичного об’єднання інструкторів з фізкультури

Опалко Г. П. – вихователь-методист ЗДО №8 розкрила питання реалізації принципу інтеграції у фізичному вихованні дошкільників.

Поліщук О. В. – доцент кафедри дошкільної освіти УДПУ звернула увагу слухачів на застосування інноваційних педагогічних технологій в інтеграційному процесі системи фізичного виховання дошкільників. Учасники семінару переглянули та обговорили відеоматеріали про діяльність Центру природного оздоровлення дітей в умовах ЗДО (м. Сміла, ЗДО №27).

Юрченко О. В. – інструктор з фізичної культури ЗДО № 8 разом із вихованцями старшого дошкільного віку продемонструвала практичний показ заняття на тему “Мандрівка в країну Діснейленд” (інтеграція з використанням ігрового стрейнчингу).

Поліщук О. В. – доцент кафедри дошкільної освіти УДПУ провела із слухачами оздоровчу хвилинку.

Колонтаєвська С. В., викладач кафедри дошкільної освіти УДПУ зупинилася на питаннях взаємозв’язку змісту фізичного виховання з освітніми лініями Базового компоненту дошкільної освіти та прорекламувала створення на базі факультету дошкільної та спеціальної освіти курсів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.