ЗНАЙДИ СЕБЕ І ЙДИ ВПЕРЕД!

Черговий тренінг під назвою «ЗНАЙДИ СЕБЕ І ЙДИ ВПЕРЕД!» (серії «Сучасні технології саморегуляції та розвитку особистості») для студентів, викладачів, учителів, для всіх, хто цікавиться питаннями практичної психології та бажає покращити свій емоційний стан, відбувся на базі Польсько-української науково-дослідницької лабораторії психодидактики імені Я. А. Коменського факультетів соціальної та психологічної освіти, дошкільної та спеціальної освіти.

Мета тренінгу (тренер – д. пед. н., проф. Осадченко І. І.) – традиційна: індивідуальна допомога та навчання технікам формування емоційного інтелекту (розуміння та контроль емоційних станів); виявлення та усунення страхів, образ, сорому, провини, жалю, ліні; вирішення внутрішньо-особистісних та міжособистісних конфліктів; виявлення психосоматичних проблем тощо.

Цього разу було акцентовано на ліні та енергетичному вампіризмі, на причинах та наслідках почуття страху; спробували емоційно стабілізуватися шляхом медитації; продовжили виконання дихальних (холотропних) вправ у супроводі етномузичних інструментів. Індивідуальне застосування етномузичних інструментів (адаптоване у колективному тренінгові до кожного учасника окремо: з вибором інструменту, сили та ритму) підсилює особистісні переживання, допомагає вийти з «лабіринту» проблем позаминулого, минулого та сьогодення. Одна тільки методика «Метелик» чого вартувала! Здавалось би, звичайне парне виконання малюнка… Проте цей метод приховує стільки діагностичних аспектів! Аналізували та намагалися коректувати класичні установки: «А що люди скажуть?», «Це вони винні!», «Я – винна!» (провина, страх) та «Мене не люблять, не цінують!..» (образа, лінь, жаль). Сподіваємося, що учасники тренінгу задоволені запропонованими методиками та будуть самостійно застосовувати. Запрошуємо до участі у наступних тренінгах!