Екскурсія-знайомство для новоспечених студентів

Студентська рада факультету дошкільної та спеціальної освіти організувала та провела екскурсію-знайомство для новоспечених студентів.

В суботу 2 вересня 2017 року студенти першокурсники на чолі зі своїми студкуратори прогулялися визначними та легендарними вулицями нашого міста.

Студентські куратори розробили маршрут центральними вулицями міста. Вони показали першокурсникам де знаходяться: Старий корпус УДПУ, меморіал пам’яті Вічний Вогонь, автомобільна школа, відділення Приват Банку, відділення Нової Пошти, магазин Фуршет та інші магазини, міську лікарню, автовокзал, виконавчий комітет Уманської міської ради, Картинну галерею, Міський будинок культури, міську бібліотеку, краєзнавчий музей та заповідник Стара Умань.

3 вересня в неділю куратори разом зі своїми відвідали світло-музичне шоу на водному екрані. Ця зустріч дала змогу поспілкуватись студентам зі своїм кураторами у невимушених обставинах.