БАРВИ ЖИТТЯ: У ЧОМУ СИЛА НАШИХ ЕМОЦІЙ?

20 березня 2019 року  в міжнародний день щастя на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбувся регіональний науково-практичний семінар для науковців, викладачів, практичних працівників та студентів на тему «Емоційний розвиток дітей дошкільного віку: сутність, специфіка, супровід».

Метою семінару було визначення сучасних підходів до організації емоційного розвитку дітей дошкільного віку та підготовки майбутніх вихователів до емоційного розвитку дітей дошкільного віку.

З учасниками семінару було проведено різноманітні новітні форми роботи  (міні-тренінг з використанням метафоричних карт, психологічні ігри та «метод подорожі»), які є актуальними на сьогоднішній день та потребують подальшого вивчення

Під час семінару усі присутні отримали позитивні емоції та гарний настрій, що надихнуло на подальший розгляд практичних аспектів емоційного розвитку дітей.