СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ІЗ ЗАВІДУВАЧАМИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ УМАНЩИНИ ТРИВАЄ

Доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної освіти взяла участь у нараді завідувачів закладів дошкільної освіти, яка відбулася 19.03.2019 на базі відділу освіти, молоді та спорту.

В ході роботи обговорювалися нагальні питання дошкільної освіти, а саме: особливості ведення ділової документації у закладах дошкільної освіти, планування діяльності ЗДО, підсумки державного статистичного обліку за формою № 85-к «Звіт про діяльність закладу дошкільної освіти» за 2018 рік в Уманському районі, забезпечення закладами дошкільної освіти принципів прозорості та відкритості інформації відповідно до Закону України «Про освіту».

Під час наради виступали Валентина Кушнір, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Наталія Осипенко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА; Олег Рибак, інженер по обслуговуванню комп’ютерної техніки відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА; Оксана Супрунець, голова Уманської районної ради та Сергій Жорницький, перший заступник голови районної державної адміністрації.

Діалог науковців із управлінцями закладів дошкільної освіти Уманщини є вкрай важливий та корисний.