Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

20 БЕРЕЗНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЩАСТЯ

ЩАСТЯ В МАЛЕНЬКИХ РЕЧАХ: ВИХОВАНЦІ ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ «ДИВОСВІТ» НАМАЛЮВАЛИ НАШИМ ЗАХИСНИКАМ МАЛЮНКИ

Міжнародний день щастя (International Day of Happiness) введено з метою визнати важливість щастя в житті кожної людини і підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним для всіх людей.

Почуватися щасливим – мистецтво, яке робить людей сильнішими. І цьому сьогодні має навчитися вся Україна. Тоді ми станемо тією новою країною, заради якої б’ються наші воїни.

Чи можемо ми в цей час відчувати себе щасливими? Чи маємо право посміхатися, співати,  радіти? Війна і щастя – несумісні поняття, та сили ЗСУ борються й віддають свої життя за наші посмішки, майбутнє й повноцінне життя.

Вихованці Центру розвитку дітей «Дивосвіт» малювали для воїнів малюнки «Подаруй щастя захисникам». Дитячі малюнки – наповнюють теплом серця захисникам.  Іноді звичайний малюнок допомагає втомленому і психологічно виснаженому воїну триматися у надважких для людини умовах. Він нагадує йому про дім, власну родину.

Наші малюнки, вірші та листи завжди бажані обереги для захисників України на фронті. Вони підбадьорюють,  підтримують та дарують щастя.

Вітаємо з Міжнародним Днем щастя! Бережіть, цінуйте і радійте кожній миті життя!