БЕЗПЕКА РУХУ – ЗАПОРУКА ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я

Найдорожчий скарб людини — це її власне життя і здоров’я. Незнання або невміння дотримуватися правил поведінки, необережність часто призводять до втрати не тільки здоров’я, а й навіть життя. Таке трапляється з різних причин, але особливо тоді, коли людина потрапляє на вулицю і не дотримується її законів.

20 березня 2024 року на  факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулася бесіда на тему “БЕЗПЕКА РУХУ – ЗАПОРУКА ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я”.

Під час бесіди студенти отримали нові знання та корисну інформацію, повторили правила поведінки на вулицях і дорогах, а й позмагалися на кращого знавця з правил дорожнього руху.

Дана бесіда сприяла  відповідальному ставленні до власної безпеки та безпеки оточуючих, а також  формуванню свідомого громадянина, який усвідомлює важливість дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки у громадських місцях.